<oembed><version>1.0</version><provider_name>Balti Laomeister</provider_name><provider_url>https://beta.laomeister.com/en/</provider_url><author_name>Silver</author_name><author_url>https://beta.laomeister.com/en/author/silver/</author_url><title>Pallet container 1200x800x1000 mm, KOKM901000 - Balti Laomeister</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="yw0AnEeXEi"&gt;&lt;a href="https://beta.laomeister.com/en/toode/pallet-container-1200x800x1000-mm-kokm901000/"&gt;Pallet container 1200x800x1000 mm, KOKM901000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://beta.laomeister.com/en/toode/pallet-container-1200x800x1000-mm-kokm901000/embed/#?secret=yw0AnEeXEi" width="600" height="338" title="&#x201C;Pallet container 1200x800x1000 mm, KOKM901000&#x201D; &#x2014; Balti Laomeister" data-secret="yw0AnEeXEi" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;